top of page

O NÁS

MaYu•lu

svatby & eventy

Ačkoliv koncept MaYuLu vznikl docela nedávno, jeho realizaci jsme měly v plánu již delší dobu. Po organizování několika svateb přátel jsme se rozhodly do toho jít naplno a podělit se o své zkušenosti při přípravách Vašeho velkého dne.

Kolem svatebního dne je velký stres, vy chcete mít svoji svatbu perfektní. Časopisy a sociální sítě na Vás valí designové fotografie svateb a nejdražších svatebních šatů a vy už ani nevíte co vlastně chcete. Když to zjistíte, začnete přemýšlet, jestli vše vůbec dokážete zařídit. Ne každá z nás má kamarádku, sestru, svědkyni, která by Vám s tím vším skutečně dokázala pomoct. Abyste právě na své nejbližší nemusela ve svatebním shonu zanevřít, jsme tu my!

Těší nás, když u plánování svatby s Vámi můžeme být od začátku. Rády Vám pomůžeme s výběrem místa, kapely nebo DJ, fotografa, kadeřníka, vizážistky a všech dalších nezbytností, které si na svatbě přejete mít. Samozřejmostí a naší největší láskou je také doladění stylu ve kterém si svoji svatbu přejete mít, který rády sestavíme nejen z našich vlastních dekorací.

Máme kolem sebe tým lidí, kteří dokáží vytvořit úžasný raut a sweet bar, kávový catering nebo dokonalou květinovou výzdobu. Spoustu věcí umíme vyrobit, jako například slavobránu podle Vašich představ, nebo spousty dřevěných křídových tabulí, aby se na Vaší svatbě nikdo neztratil a vždy našel to co hledá.

Rozpočet každé svatby je pochopitelně individuální a velice závisí na Vašich požadavcích. Troufáme si říct, že Vám dokážeme vystrojit krásnou svatbu klidně i na Vaší zahradě nebo na chatě, pokud nechcete nebo nemůžete mít svatbu na zámku. V našich službách je i samotné zapůjčení dekorací a jejich případná instalace, ale také rády poskytneme konzultace příprav svateb, pokud jste se rozhodla, zařídit si vše sama s pomocí rodiny a kamarádů. Pokud nepořádáte zrovna svatbu, můžeme pro Vás uspořádat jakoukoliv událost od narozeninových oslav, podnikových událostí až po koncerty.

SeekPng.com_instagram-png-logo_26435.png
bottom of page